Obchod
Marcela Sabolová
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- Obec
- Bartošovce
- Od roku
- 2003
- IČO
- 40 692 442
Marcela Sabolová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 086 42 Bartošovce
- Na trhu od
- 1. októbra 2003
- IČO
- 40 692 442
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Podnikanie v číslach
- 23
- rokov na trhu
- 2003
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Marcela Sabolová
Marcela Sabolová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bartošovce. Podniká od 1. októbra 2003.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti, krajčírske práce a vedenie účtovníctva.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Marcela Sabolová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 692 442
- Dátum vzniku
- 1. októbra 2003
- Miesto podnikania
- 086 42 Bartošovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Bardejov, vložka č. 701-9682
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 46.19)
- Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Marcela Sabolová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
-
Krajčírske práce
-
Vedenie účtovníctva
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Marcela Sabolová?
Miesto podnikania je v obci 086 42 Bartošovce.
Čím sa Marcela Sabolová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu“ (46.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; krajčírske práce; vedenie účtovníctva; maloobchod v rozsahu voľných živností.
Aké je IČO – Marcela Sabolová?
IČO je 40 692 442.
Odkedy podniká Marcela Sabolová?
Podnikanie začalo 1. októbra 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.